Skiheisen nr 107/20

Skiheisen 47 Februar 2020 Maskin K. Lund Powerful Solutions 407 69 447, ole.kristian.rustan@mkl.no ALFs LEVERANDØRMEDLEMMER Cluster Montagne (+33) 479 85 82 85 international@cluster-montagne.com AAK Safety AS 71 22 71 00, post@aaksafety.no Alpinservice AS 91 30 88 55, post@alpinservice.no Team Axess Scandinavia AB +46 70 606 45 38 p.fauhler@teamaxess.com ALPMA 995 35 410, info@alpma.no Skiheis Service AS 32 82 91 11, post@skiheis.as Antra AS 67 92 00 90, firmapost@antra.no TechnoAlpin Nordic AB (+46) 565 103 03 info@technoalpin.com Ultimate Nordic +47 408 75 224 snorre.jensen@ultimatenordic.no SMI Snowmakers AS 32 23 80 00, post@smisnowmakers.no Owren AS 61 26 22 00, post@owren.no Yamaha Motor Scandinavia AB 64 97 94 60, tominge.hellesvik@yamaha-motor.se Doppelmayr (+46) 565 688 570 peter@doppelmayr.se Visit Group Citybreak SKI Edition +46(0) 706 52 44 37 , johan.herder@visit.com Sandefjord Automasjon AS 901 09 311 post@sandefjordautomasjon.no JL Toppteknik AB (+46) 565 711 210 , jens.eide@toppteknik.se Brettforbundet www.brettforbundet.no Norske instruktører og Guider www.nig.no Lenkosnow AB 56 53 00 70, lars@taubane-teknikk.no Ferno Norden 33 03 45 00, fno@fernonorden.com Northern Rails +46 (0)72-731 31 20 , info@northernrails.com B-stedt of Sweden (+46) 586 922 02, b-stedt@b-stedt.se Ramo AS 67 91 02 00, bpaulsen@ramo.no Taubane Teknikk AS 56 53 00 70, post@taubane-teknikk.no Bombardier Recreational Products BRP Norway AS 72 82 88 12, einar.grindvold@brp.com Kraftex AS 69 25 25 30, kraftex@kraftex.no Evo Partners AS +47 911 89 053 , andreas@evop.no Skitude Nordic AS +47 901 45 441 , endre.lovaas@skitudeservices.com Snø 913 91 994 kontakt@snooslo.no Vrådal Alpinservice 99101195, jantore@alpin.no Helly Hansen AS +47 916 80 832 erik.meusburger@hellyhansen.com View Software rajiv.thapar@view.no +47 951 96 238 Øvrige samarbeidspartnere: Brødrene Dahl AS 22 72 54 55, odd.ostgaard@dahl.no til skianlegg i hele Norge Verktøyene du trenger for de tøffe oppgavene DHP481erMakitassterkestebatteri- drevneslagbormaskin for tøffbruk! Opptil115Nmdreiemoment.Kun2,7kg. •Slagborfunksjon •LED-arbeidsbelysning •Batteribeskyttelse-motoverbelastning •Lavtstrømforbrukog lengre levetid •NRFnr9828767 Duktus Støpejernsrør med BLS-skjøt Rørenesomharvistsin funksjons- dyktighet iover800skianleggover segavkvalitet fraDuktus. •Enkelog raskmontering •Best totaløkonomi •Driftstrykkopptil 100bar Alpinskilt og områdesikring Vi leverealtavalpinskiltogandre spesialskiltdirekte fraegen fabrikk. I tillegg leverervi: • Oppsetningsmateriellsomstolper, klammer, fundamenteretc •Avfallskurver •Strøsandkasser •Altavpark-ogutemiljøutstyr •Bommerog rekkverk Kontakt oss: Tlf: 22 72 55 00 e-post: post@dahl.no heleEuropa.Stadigflerebenytter BD_Skiheis_2016.indd 1 04.09.2016 12.56 Akrimek AS 917 78 884, ak@heb.no Akrimek AS Taiga +46 705101486, maja.gerinder@taiga.se Crea AS +47 918 04 217 crea@mobilpost.com SmartDok AS +47 924 95 122 preben@smartdok.com Futur AS, utendørsgriller +47 906 94 730, petter@futur.nono We Build Parks Scandinavia AB +46 732 616 00, j.lindstrom@schneestern.com Skiperformance +47 90543917 post@skiperformance.com Geosyntia AS 67 15 92 90 post@geosyntia.no SKIDATA Scandinavia AB +46 554 68 95 00 , info@skidata.se Norges skiforbund www.skiforbundet.no Den Norske Skiskole www.snowsports.no

RkJQdWJsaXNoZXIy NDk2MDc=